Rajd z Janem Pawłem II ‚ 2021

Stowarzyszenie Przyjaciół Sętala we współpracy z Parafią św. Mikołaja w Sętalu i Sołectwem Sętal organizuje 9 października 2021 r. (sobota) Rajd Papieski pod tradycyjną nazwą „Rajd z Janem Pawłem II”.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, indywidualnie i grupowo do Sętala na godz. 12. Zachęcamy do pokonywania trasy pieszo lub rowerem- niech będzie aktywnie i zdrowo. W Sętalu spotkamy się w kościele św. Mikołaja z księdzem proboszczem na krótkiej modlitwie i wspomnieniu św. Jana Pawła II. Potem na posesji parafialnej będzie ognisko z kiełbaskami, ulubione przez wszystkich gofry, ciasto i ciepłe napoje. Będzie można wziąć udział w zabawach i konkursach.

Dzieci, młodzież i dorośli z Sętala mogą wziąć udział w rowerowej przejażdżce z Sętala do Rozgit i Dąbrówki Wielkiej (długość trasy ok. 8 km). Zapewniona opieka i słodka przekąska w drodze. Warto mieć ze sobą wodę do picia, odpowiedni strój,  sprawny rower, a dzieci pisemną zgodę rodziców, jeśli jadą bez nich. Start o godz. 10.00 sprzed kościoła w Sętalu. 

Do zobaczeniarajd