Nowe władze stowarzyszenia

Nowym prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Sętala został Przemysław Banaszek. To nie jedyna zmiana w zarządzie organizacji.Przemek nowy prezesPrzemysław Banaszek – nowy prezes

Walne zabranie członków stowarzyszenia, które odbyło się 9 lutego było zebraniem wyborczym. Upłynęła bowiem 3-letnia kadencja władz. Dotychczasowy prezes Zbigniew Pszczółkowski postanowił nie kandydować na drugą kadencję, na co pozwala statut. W związku z tym członkowie stowarzyszenia musieli wybrać nowy zarząd. Do 5-osobowego zarządy kandydowało aż 9 osób. Największą liczbę głosów w tajnych wyborach dostał: Przemysław Banaszek, Mariola Duch, Marta Gibas, Donata Nowak i Zbigniew Pszczółkowski.

nowy zarządNowy zarząd stowarzyszenia

Nowy zarząd wybrał spośród siebie prezesa – Przemysława Banaszka (1. z prawej), wiceprezesa – Martę Gibas (2. z prawej), skarbnika – Donatę Nowak (2. z lewej), sekretarza – Mariolę Duch ( w środku) i członka – Zbigniewa Pszczółkowskiego ( 1. z lewej).

Komisję rewizyjna tworzą: Danuta Kryszałowicz (przewodnicząca), Justyna Nowicka i Danuta Kowalska.

podziękowanie ZbyszkowiMariola Duch przekazuje ustępującemu prezesowi Zbigniewowi Pszczółkowskiemu podziękowania od stowarzyszenia – karykaturę

W dalszej części zebrania uczestnicy zastanawiali się m.in. nad kwestiami związanymi z organizacją tegorocznego festynu letniego, który odbędzie się 4 sierpnia. Nowy prezes ma 41 lat. Jest sętalakiem od urodzenia i absolwentem rachunkowości i finansów w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. Właściciel firmy NG-Productions zajmującej się m.in. aranżacją wnętrz przy pomocy szkła. Żonaty, żona Aneta – zarządza tą firmą. 2 synów – nastolatków. Lubi grać na gitarze i śpiewać. Hobby: nurkowanie, narty, turystyka.

lek